342279967
משלוח חינם! בקניה מעל 299 ₪
אודות צור קשר
משלוח חינם! בקניה מעל 299 ₪
Untitled Document

תקנון

1. אין לאסוף מידע ו/או להשתמש במידע המוצג באתר ללא רשות מפורשת ובכתב של MY DALL

2. איסור זה חל גם על תוכנות איסוף מידע אוטומטיות.

3. מדיניות הפרטיות מהווה חלק בלתי נפרד מהסכם זה ויש לראות את שני המסמכים כמחייבים ביחד.

4. הסכם זה בא בכדי להסדיר את היחסים בין בעלי האתר – MY DALL ו/או מי שבא במקומם לבין מבקרי האתר והמשתמשים בו.

5. בכניסתכם לאתר אתם מסכימים לתנאי השימוש ולתקנון האתר.

6. האתר שלנו משתמש בקבצי Cookies במטרה לאסוף מידע. מדובר בקובץ אשר נשלח ע''י הדפדפן ו/או על ידינו למחשבך לצורך רישום ומעקב.

7. ייתכן ובאתר שלנו יהיו קישורים והפניות לאתרי אינטרנט אחרים. אין לנו שליטה על מדיניות ה- Cookies וטכנולוגיות הניטור ו/או כל טכנולוגיה אחרת של אתרים אחרים.

8. הגולש מאשר ל MY DALL לשלוח באמצעות הדואר ו/או הדואר האלקטרוני ו/או אמצעים אחרים פרסומים ועדכונים, לרבות הודעות על מבצעים, עדכונים ואישורים ביחס לפעולות הגולש באתר וכן הודעות לעניין שינוי התקנון ו/או תנאי השימוש ו/א ומדיניות הפרטיות של האתר.

9. במידה ואתם לא מסכימים לתנאי השימוש באתר ו/או לתקנון ו/או מדיניות הפרטיות, עליכם להפסיק לאלתר את הגלישה באתר.

10. במידה ותמשיכו לגלוש באתר הרי יש בדבר משום הסכמה לאמור.

11. בעמוד האינטרנט של MY DALL שכתובתו my-dall.co.il אנו מספקים בין היתר מוצרים שונים למכירה ו/או מציגים מוצרים שניתן לרכוש דרך האתר ו/או דרך הטלפון ו/או בכל דרך אחרת שנמצא שתהיה רלוונטית.

12. חל איסור על ביצוע עסקאות מרחוק דרך האתר שלנו אם אתם מתחת לגיל 18.

13. באתר האינטרנט שלנו קיימת ו/או תהיה קיימת אפשרות של הקמת חשבונות לגולשים. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל גישה למקומות מסוימים באתר ללקוחות כאלה או אחרים.

14 .הנהלת האתר לא תעביר לצדדים שלישיים את פרטי הלקוחות האישיים והמידע שנאסף על פעילותם באתר אלא אם כן הדבר נעשה עפ''י צו שיפוטי, הליכים משפטיים, לצורך ביצוע פעולה הקשורה עם המוצרים שנרכשו, לחברות הקשורות עם הפעילות של DALL MY וכו'. ללא פרטי אשראי .

15. הגולש מתחייב למסור את פרטיו האמיתיים והמדויקים. הוסבר והודע כי התחזות הינה עבירת פלילית.

16. חל איסור מוחלט על יצירת חשבונות עם פרטים לא נכונים ו/או מטעים ו/או פרטים של אדם אחר גם אם הוא מסכים לכך. מי שמוסר פרטים שגויים ו/או מטעים עובר על החוק ועל תנאי השימוש באתר.

17. חל איסור על פגיעה בפרטיות צדדים שלישיים, פרסום לשון הרע, הפרת זכויות יוצרים וסימני מסחר.

18. MY DALL יכולה במקרים מסוימים, לשיקול דעתה הבלעדי, למנוע מגולש מסוים גישה לאתר, בין אם הפר את תנאי האתר ובין אם לאו, לרבות הסרת תוכן או ביטול פעולות שבוצעו.

19. במידה של פגיעה כאמור לעיל, האחריות הינה על מפרסם הדברים ולא על האתר.

20. חל איסור מוחלט לבצע כל פעולה אשר יש בה משום עבירה על החוק.

21. חל איסור מוחלט על ביצוע שימוש כלשהו באתר, בעיצוב האתר, מבנהו, קוד המקור של האתר ללא רשות בכתב ומראש מ- MY DALL.

22. MY DALL נוקטים באמצעי בטיחות ואבטחת מידע על מנת לאבטח את האתר, לרבות שימוש בחשבונות משתמשים. יחד עם זאת יובהר כי אין אבטחה מוחלטות ויכולות להיווצר סיטואציות של חדירה שלא כדין לאתר; במקרה כזה לא תהינה טענות כלשהן כלפי MY DALL בגין כל נזק אשר עלול להיגרם למשתמש.

23. במידה של חשש לחדירה לחשבונו של המשתמש, הוא מתחייב להודיע מיד לבעלי האתר.

24. לצורך סיוע מצד הגולש באבטחת המידע ומניעת חדירה, על הגולש להחליף את סיסמתו מעת לעת, ולא למסור בשום מצב את פרטי המשתמש שלו לצדדים כלשהם.

25. כל מידע ו/או תמונות של מוצרים ו/או קישורים המופיעים באתר איננו מהווה חוות דעת מקצועית או ייעוץ מקצועי, ואין להסתמך או לפעול על בסיס המידע המופיע באתר מבלי לוודא את התאמתו לצרכי הגולש מאתר האינטרנט של היצרן של אותו מוצר.

26. באחריותו הבלעדית של הגולש לבדוק את התאמת המוצר, טיבו ופרטיו הטכניים מול היצרן. במידה והגולש איננו מצליח למצוא פרטים אודות היצרן חברתנו תספק לו את המידע הדרוש על מנת שיבדוק את טיב והתאמת המוצר לצרכיו מול היצרן כאמור.

27. במקרה של תקלה בהליך התשלום, ההזמנה נוצרת בכל מקרה ומדובר בחוזה מחייב את הרוכש בתשלום. במקרה כזה ניתן ליצור קשר טלפוני על מנת להשלים את הליך התשלום.

28. זמן האספקה: אנו מתחייבים שבתוך 5 ימי עסקים נוציא את המשלוח באמצעות חברת המשלוחים. (לא כולל חגים וכו'). חלקנו במשלוח מסתיים בעת מסירת המוצר לחברת המשלוחים. כל תקלה ו/או עיכוב הינו באחריות חברת המשלוחים ולא חברתנו.

29. בעת הזנת פרטיך אתה מסכים לקבל מאיתנו עדכונים שוטפים לרבות מבצעים אלא אם כן ציינת אחרת וכן מסכים שנעשה שימוש בפרטיך.

30. המשלוחים של המוצרים הנרכשים באתר האינטרנט מבוצעים ע''י חברת משלוחים חיצונית או דואר ישראל. במקרה של עיכובים בהגעת המשלוח האחריות תרבץ לפתחם.

31. ללקוחות המעוניינים להירשם כמשתמשים באתר מתבצע תהליך אימות לכתובת הדואר האלקטרוני שלהם הכולל קבלת דואר אלקטרוני מחברתנו.

32. ייתכנו מקרים שהמוצרים הנרכשים אינם נמצאים עוד במלאי הספק שאנו רוכשים ממנו. במקרה כזה ידוע לקונה כי לא יוכל לבוא בטענות אלינו כי עסקינן בתקלה שמקורה לא בחברתנו. במקרה כזה הלקוח יוכל לבטל את העסקה וזאת בתוך 14 ימים מיום ביצוע הרכישה. הלקוח מנוע מלטעון לנזקים שנגרמו לו כתוצאה מהמקרה כאמור.

33. במידה והמוצר מגיע פגום כתוצאה ממכה ו/או אי זהירות כי אז האחריות תרבוץ לפתחה של חברת המשלוחים ולא לפתחנו.

34. במידה והלקוח קיבל מוצר פגום, באחריותו של הלקוח להחזיר את המוצר אלינו באמצעות משלוח ואנו נחליף או נתקן או שנמצא לו פיתרון אחר כפי שנהוג.

35. באתר שלנו יתכן ויופיעו פרסומות למוצרים שונים. מובהר כי ל MY DALL אין כל שליטה על בחירת הפרסומות המוצגות, סדר הופעתן או אמיתות תוכנן והם לא אחראים לתכנים שלהם.

36. באתר יתכן ויופיעו קישורים לאתרים של צדדים שלישיים. הקישורים לאתרים הללו נעשו אך ורק לנוחיות המשתמש מבלי שחברתנו בדקה ובחנה את התכנים של אותו אתר ואינם אחראים להם. שימוש באתרים אלו הינו באחריות הגולש הבלעדית.

37. מדיניות ביטולי עסקאות והחזרות: מותר ללקוח לבטל את העסקה בתוך 14 ימים ממועד הרכישה וזאת בתנאי שהמוצר נשאר במצב חדש, לא נעשה בו שימוש ונשאר באריזתו המקורית כפי שנמסר ללקוח. אם הלקוח מוריד את האריזה המקורית אז לא ניתן לבטל. ישנם מוצרים שלא ניתן לבטל את העסקה לגביהם למשל הלבשה תחתונה, מלאי לחיסול, מ

38. לגבי החזרת מוצרים או החלפתם במוצר אחר, יצויין כי מדובר בזכות חד פעמית לגבי כל מוצר בלבד. לא ניתן להחליף או להחזיר אותו מוצר פעמיים ובכל מקרה ישנה הגבלה של 14 יום ממועד הרכישה המקורי.

39. על המוצר להישלח ע''י הלקוח באמצעות שליח או דואר רשום בתוך 14 ימי עסקים מיום הרכישה, סגור באריזתו המקורית ושלא נעשה בו שימוש. האריזה צריכה להיות שלמה וללא פגמים.

40. במקרה של ביטול, ההחזר הכספי יבוצע בתוך 30 ימים מיום קבלת המוצר המקורי, ובכל מקרה זה יהיה תלוי בחברת האשראי ולא ב MY DALL.

41. .במקרה של ביטול עסקה, הלקוח יקבל החזר לפי המחיר שהוא שילם בלבד גם אם למשל במקרה והמוצר למשל התייקר.

42. הזיכוי הכספי או הזכות להחליף מוצר תהיה ללקוח בלבד ולאותו כרטיס אשראי בו הוא השתמש בלבד.

43. MY DALL שומרת לעצמה הזכות לחייב את הלקוח בדמי ביטול של עד 10% בכל מקרה של ביטול עסקה, וזאת לפי שיקול דעתה הבלעדי.

44. זכויות היוצרים של האתר, כולל תכנים, עיצובים, קוד המקור וכו' הם בבעלות MY DALL ואין לעשות בהם כל שימוש ללא קבלת היתר מראש ובכתב מ MY DALL.

45. אין לבצע כל פעולה המהווה עבירה חוק זכות יוצרים התשס''ח-2007 ללא קבלת היתר מראש ובכתב מבעל האתר.

46. באחריות הגולש להיכנס לעמוד זה מדי פעם על מנת לברר אם בוצעו שינויים לתנאי השימוש ו/או התקנון ו/או מדיניות הפרטיות.

47. בכל מחלוקת העולה מהסכם זה, סמכות השיפוט הבלעדית תהיה נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז חיפה במדינת ישראל בלבד.

Document
Created BY  Multisoft